Utorak, 30 Siječanj 2018 12:57

27.-28.01.2018. - Regionalno PH Sisak , Regija 4. kadeti, ml.kadeti i početnici

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

27.-28.01.2018. Sisak - Regionalno PH , Regija 4. kadeti, ml.kadeti i početnici

Na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske za kadete, mlađe kadete i početnike koje je održano proteklog vikenda u Sisku u 25 metarskom bazenu  sudjelovalo je 262 natjecatelja iz 11 klubova. PK „Osijek Žito“ nastupio je sa ukupno 37 natjecatelja u sve tri kategorije (plivači-kadeti 2004/2005, mlađi kadeti 2006/2007, početnici 2008 i mlađi, plivačice kadetkinje 2005/2006, mlađe kadetkinje 2007/2008, i početnice rođene 2009g. i mlađe.

Plivači PK „Osijek Žito“ osvojili su 24 medalje, a najuspješniji predstavnici kluba bili su:

Lucas Peterko 2005g. 200 leđno (A limit) 2.mjesto, 100 prsno (A limit) 3.mjesto

Magdalena Krstić 2006g. 100 prsno (B limit) 3.mjesto

Fran Lukić 2005g. 400 mješovito 2.mjesto

Bono Iličić 2006g. 100 prsno 2.mjesto, 200 mješovito 2.mjesto, 100 mješovito 2.mjesto, 100 slobodno 3.mjesto, 50 leptir 3.mjesto, 100 leptir 3.mjesto

Luka Čarapović 2006g. 100 prsno 3.mjesto , 100 leđno 1.mjesto, 200 mješovito 3. mjesto

Lara Horvat 2007g. 100prsno 1.mjesto

Ivor Gaće 2008, 50 slobodno 1.mjesto, 50 prsno 1.mjesto, 200 mješovito 1.mjesto, 50 leptir 1.mjesto, 100 mješovito 2.mjesto, 100 slobodno 3.mjesto, 100 leđno 3.mjesto

Borna Vukić 2008, 100 slobodno 1.mjesto, 400 slobodno 2.mjesto

Štafeta , 4x50m slobodno –početnici 2. Mjesto (Ivor Gaće 36.29, Pia Petra Pivić 57.99,  Elena Valenteković 49.79, Borna Vukić 36.91).

Na ovom uspješnom natjecanju plivače su predvodili treneri Mladen Maričić, Ana Dukarić, Bruno Jagarinec, i Ivan Koščević.

Ostali rezultati:

Roko Šabić

50slo, 32.99 (8.)

400slo, 6:11.68 (15.)

100prs, 1:42.20 (9.)

50prs, 45.74 (6.)

100slo, 1:19.99 (17.)

100mix, 1:32.79 (11.)

Ivor Gaće

50slo, 35.37 (1.)

50prs, 49.81 (1.)

200mix, 3:14.36 (1. 179) 43.48, 51.21, 58.73, 40.94

100slo, 1:24.62 (3.) 40.6, 44

50leđ, 46.03 (5.)

100mix, 1:34.15 (2.)

50lep, 40.11 (1.)

100leđ, 1:35.69 (3.)

Borna Vukić

50slo, 37.07 (4.)

400slo, 6:12.07 (2.)

100slo, 1:23.68 (1. 154) 39.5, 44.1

50leđ, 48.35 (9.)

100mix, 1:41.68 (7.)

100leđ, 1:45.28 (8.)

Magdalena Krstić

400slo, 5:22.28 (5. 385)  1:12.82, 1:23.80, 1:23.89, 1:21.77

100prs, 1:30.77 (3. 324)  41.89, 48.88                                          B limit

100slo, 1:10.63 (11. 374) 33.8, 36.8

200prs, 3:14.36 (7.) 43.52, 50.36, 50.80, 49.68

800slo, 11:42.96 (8. 317) 1. 1:23.95 2. 1:30.25 3. 1:29.01 4. 1:28.54 5. 1:30.66 6. 1:28.19 7. 1:28.08 8. 1:24.28

400mix, 6:07.14 (4.) 1:30.64, 1:35.53 1:39.71 1:21.26    potvrdila A limit

Fran Lukić

400slo, 5:16.08 (10. 302) 1:14.832. 1:21.60, 1:21.71, 1:17.94

200mix, 2:52.46 (11.)

200prs, 3:12.47 (6.)

800slo, 10:54.41 (5. 311) 1. 1:17.96 2. 1:23.69 3. 1:22.58 4. 1:22.95 5. 1:23.50 6. 1:23.99 7. 1:21.27 8. 1:18.81

200slo, 2:34.06 (18.) 35.29, 39.55 40.68 38.54

400mix, 6:03.35 (2.) 1:31.89, 1:31.83 1:40.94 1:18.69

Josip Kovačević

400slo, 5:35.15 (19.)

200mix, 3:08.36 (24.)

100slo, 1:10.97 (21.) 35, 35.9

800slo, 11:29.23 (8.) 1. 1:19.29 2. 1:25.30 3. 1:27.61 4. 1:29.29 5. 1:27.85 6. 1:28.57 7. 1:27.01 8. 1:24.31

200slo, 2:34.06 (18.) 35.44, 39.61, 40.77, 38.24

100leđ, 1:28.64 (22.) 43, 45

Barbara Toter

100prs,1:33.35 (6.)  44.02, 49.33

200prs, 3:26.32 (12.)

Sara Filipović

100prs, 1:43.03

200leđ, 3:04.68 (11.) 42.92, 46.77, 48.31, 46.68

200prs, 3:44.28 (22.)

Ana Filipović

100prs, 1:43.46

200leđ, 3:07.40 (13.) 43.46, 48.06, 49.16, 46.72

200prs, 3:46.64 (23.)

100leđ, 1:28.60 (17.) 42.1, 46.4

Ana Košutić

100prs, 1:44.87

200leđ, 3:19.47 (15.)

200prs, 3:47.31 (24.)

200slo, 2:54.04 (25.) 40.50, 44.55, 46.44, 42.55

100lep, 1:41.05 (19.)

Lara Horvat

100prs, 1:33.90 (1.)

200mix, 3:12.69 (4.)  44.87, 50.84, 56.09, 40.89

100slo, 1:20.78 (7.)

100mix, 1:27.61 (4.)

50lep, 41.83 (6.)

100leđ, 1:29.32 (6.)

Lucas Peterko

100prs, 1:21.73 (3.) 37.92, 43.81                                                                A limit

200mix, 2:34.51 (4. 357)  33.81, 39.28, 46.83, 34.59                         A limit

100slo, 1:04.95 (6.) štafeta 1:02.46                                                             A limit

200slo, 2:17.80 (6.) 31.33, 35.56, 36.17, 34.74                                   A limit

100leđ,1:10.53 (2.) 34.9, 35.6                                                                        A limit

Bono Iličić

100prs, 1:24.72 (2. 282)  39.25, 45.47

200mix, 2:44.69 (2. 294) 36.65, 42.77, 47.00, 38.27

100slo, 1:07.43 (3. 296) 32.4, 34.9

100mix, 1:17.13 (2.)

50lep, 34.50 (3.)

100lep, 1:20.01 (3.) 37.1, 42.9

Luka Čarapović

100prs, 1:25.62 (3.)  40.48, 45.14

200mix, 2:48.20 (3. 274) 38.56, 44.43, 48.93, 36.28

100slo, 1:10.00 (5.)

200prs, 3:21.90 (7.)

100mix, 1:21.04 (4.)

50lep, 36.89 (7.)

100leđ, 1:17.38 (1.) 37.8, 39.5

Štafeta 4x100 slobodno

Kadeti, cure 5. Mjesto (Magdalena Krstić 1:11.46, Sara Filipović 1:19.96, Ana Filipović 1:16.81, Ana Košutić 1:18.62)

Mlađi kadeti, cure 5. Mjesto (Lara Horvat 1:19.45, Marina Dukarić 1:28.58, Ana Milas 1:37.18, Laura Horvat 1:28.57)

Kadeti, dečki  4. Mjesto (Lucas Peterko 1:02.46 , Josip Kovačević 1:09.45 , Bono Iličić 1:11.80 , Fran Lukić 1:08.89)

Mlađi kadeti, dečki 5. Mjesto (Luka Čarapović 1:09.85 , Borna Vukić 1:21.68 ,  Ivor Gaće 1:22.75, Roko Šabić 1:17.95)

Štafeta 4x100 mješovito 2m/2ž

Kadeti 7. Mjesto, Luka Čarapović 1:19.98, Barbara Toter : 1:32.20, Magdalena Krstić 1:29.36, Lucas Peterko 1:04.30)

Štafeta 4x50m slobodno 2m/2ž

Početnici 2. Mjesto, Ivor Gaće 36.29, Pia Petra Pivić 57.99,  Elena Valenteković 49.79, Borna Vukić 36.91)

Štafeta 4x100 mix

Kadetkinje 5. Mjesto Sara Filipović 1:26.18, Barbara Toter 1:32.94,  Lara Horvat 1:37.56, Magdalena Krstić 1:11.20

Mlađe kadetkinje 5. Mjesto Ana Milas 1:45.25, Mia Mundweil 2:10.19, Laura Horvat 1:41.80, Marina Dukarić 1:27.95

Kadeti 4. Mjesto Josip Kovačević 1:25.48, Bono Iličić 1:23.71, Lucas Peterko 1:11.41 Luka Čarapović 1:06.01

Pročitano 412 puta