Četvrtak, 23 Srpanj 2015 07:27

ĐAKOVAČKO LJETO 2015

U subotu, 11.07.2015., Plivački klub Đakovo je organiziro natjecanje "Đakovačko ljeto 2015."

Nastuplo je 37 plivačica i plivača iz našeg Kluba koji su, unatoč brojnim organizacijskim problemima, čekanju na utrke i velikoj vrućini, uspjeli u Osijek donijeti ukupno 23 medalje.

Kod početnika,medalje su osvojili Roko Perković zlato na 50 slobodno i Fran Lukić srebro na 50 prsno.

U kategoriji ml. kadeta brončanu medalju je osvojio Luka Butor na 200 mješovito.

U kategoriji kadeta tri medalje je osvojio Filip Ovničević i to srebro na 50 slobodno i 50 leptir i zlato na 50 prsno, a po dvije medalje su osvojili Dina Jakšetić srebro na 50 prsno i broncu na 200 mješovito, Marija Knežević zlato na 100 slobodno i srebro na 50 slobodno i Domagoj Lešković zlato na 50 leptir i broncu na 50 slobodno, a do srebra na 50 leđno je doplivala Petra Bilić.

U kategoriji ml. juniora medalje su osvojile Andrijana Daraždi i to srebra na 50 i 100 slobodno i Klara Božićević zlato na 50 leđno.

U kategoriji juniora i seniora zlato na 50 prsno i srebro na 50 leptir je osvojio Fran Čulin, srebro na 50 slobodno Damir Vidović i broncu na 50 prsno Doris Jelić.

Čestitke svim plivačima koji su nastuplili, čestitke osvajačima medalja i zahvala roditeljima-navijačima.

Više u ovoj kategoriji: « ZLATNI MEDVJED 3,5,3,5=16 »