U nedjelju, 18.10.2015., dio plivača, pod vodstvom trenera Mihaela Močkovića putuje u Mađarsku u Százhalombatta-u na "MATRICA KUP 2015".
Polazak je u 04.30 sati ispred bazena.
Cijena natjecanja je :
-140 kuna - uplatiti na račun Kluba
-10 eura za startnine i 10 eura za obroke - plivači trebaju ponijeti sa sobom
Propozocije natjecanja se nalaze u privitku!
U subotu, 17.10.2015. u Zagreb na natjecanje "Vidra 2015" kreće se u 04.30 sati.
Cijena natjecanja je 380 kuna.
U subotu, 17.10.2015. u Zagrebu se, u organizaciji Zagrebačkog plivačkog kluba na bazenu na Utrinama, održava Međunarodni miting "Vidra 2015".
Propozicije natjecanja možete pronaći na slijedećem linku http://www.zpk.hr/klub/miting-vidra.html .
Cijena natjecanja ovist će o broju prijavljenih plivača (ovisno o načinu prijevoza djece - okvirno 360-380 kuna).
Sve zainteresirane molimo da se do utorka (13.10.) navečer prijave trenerima!
U subotu putujemo u Sisak na 1. i 2. kolo Regije IV.
Cijena natjecanja je 210 kuna.
Okupljanje je u 05:15 sati, a polazak autobusa je u 05:30 sati ispred Gradskih bazena.
Propozicije natjecanja se nalaze na stranici i na oglasnoj ploči Kluba.
Roditelji mogu putovati autobusom ukoliko za njih ostane mjesta te molimo sve zainteresirane da se jave tajnici.
SUHI TRENINZI ZA GRUPE KADETA, 3.GODINE PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE I K2 ĆE BITI NA GRADSKIM BAZENIMA U DVORANI ZA FITNESS PREMA SLIJEDEĆEM RASPOREDU:
KADETI - SUBOTA 08.00 sati
3.god PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - ČETVRTAK 19:00 sati
K2 - UTORAK 19:00 sati
Treninge će voditi trener Blaž Hušnjak.
Molimo sve plivače da na trening dođu 10 minuta ranije te da obavezno ponesu preobuću kao i opremu za suhi trening i da poštuju kućni red na bazenima.
UPLATA ČLANARINA ZA RUJAN:
NOVI ČLANOVI:
Molimo roditelje koji su u rujnu upisali djecu u Klub da uplate pola članarine - 100 kuna. Uplate možete izvršiti ili putem opće uplatnice ( ogledni primjerak je na oglasnoj ploči Kluba u holu Gradskih bazena) ) ili putem internet bankarstva.
Članarina za sve ostale mjesece, izuzev kolovoza, je 200 kuna.
Za drugo dijete upisano u Klub članarina je 100 kuna.
Platitelj:
Ime i prezime djeteta
Adresa
Primatelj:
Plivački klub "Osijek Žito"
Martina Divalta 6a
Osijek
Model 00 ili 99 (u ovisnosti od banke)
Ako je model 99, pod poziv na broj ne upisujete ništa.
Ako je model 00 pod poziv na broj upisujete OIB djeteta.
IBAN OTP BANKE : HR 59 2407 0001 1003 8289 9
Opis plaćanja:
navesti mjesec za koji se uplaćuje članarina i ime i prezime djeteta ( npr. Maja Majić - članarina za 09/15 )
STARI ČLANOVI :
Molimo roditelje da izvrše svoju obvezu uplate članarine za rujan i podmire svoja dugovanja.
Članarine se plaćaju sukladno važećem Pravilniku o članarinama kojega možete pronaći na stranici Kluba u kućici Dokumenti.
U privitku se nalaze Propozicije za 1. i 2. kolo Regije IV.
NOVI POPISI PODLOŽNI SU PROMJENAMA U SMISLU PROMJENE GRUPA ZA POJEDINE PLIVAČE KAO I DODAVANJA NOVIH PLIVAČA.
SVI ONI KOJI SE NISU PRONAŠLI NA POPISIMA ILI SU U KRIVOJ GRUPI, MOLIM KONTAKTIRAJTE TAJNICU (091 611 2266) ILI TRENERE.
1. GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - SRIJEDA 19 sati, PETAK I NEDJELJA 20 sati - TRENERICE VEDRANA (095 904 0086) I NINA (095 590 1711)
1.MIHAEL BOGNAR
2.MARINO BABIĆ
3.KATJA PERKOVIĆ
4.LOVRO VINKO
5.IVA BOGDANOVIĆ
6.MIA RAJNDL
7.ENA BRAČUN
8.MARIN MOLNAR
9.LARA ČUTURAŠ
10.BUGA VUKIĆ
11.GABRIJEL OVNIČEVIĆ
12.NIKO MIJATOVIĆ
13.ROKO PAVLOV
14.LUKA DEMO
15.BORNA ALAPOVIĆ
16.NINA MATIJEVIĆ
17.ŠIMUN LOZANČIĆ
18.LUKA LOZANČIĆ
19.LENA IVKOVIĆ
20.HANA MILOŠEVIĆ
21.EVA JERŠEK
22.ENA TERZIĆ
23.MIA BUDVAN
24.MARKO VRANJKOVIĆ
25.NIKA BEKIĆ
26.BRUNO ĆUK
27.PETAR STOJKOVIĆ
28.FRANE GILIĆ
29.NOA KOŠČEVIĆ
30.LEON JAJETIĆ
2.GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - PONEDJELJAK 20 sati, SRIJEDA I ČETVRTAK 19 sati - TRENERICA LAURA (092 324 5690) I TRENER BRUNO (097 692 9709)
1.BORNA VUKIĆ
2.LAURA HORVAT
3.LUKA SABO
4.DORA POSAVAC
5.LUCIJA SEDIĆ
6.EMA MIKEC
7.JAN BEKIĆ
8.PETAR JOSIĆ
9.EMA KNEŽEVIĆ
10.FRAN BUKVIĆ
11.IVOR GAĆE
12.ANTE LIVAJA
13.JURIJ TENKO
14.LUKA KLJAJIĆ
15.ANA FILIPOVIĆ
16.SARA FILIPOVIĆ
17.HANA ĐAPIĆ
18.DAVID HEGEDUŠ
19.MARKO RATKOVČIĆ
20.ROKO ŠABIĆ
21.LARA HORVAT
22.NIKA ČUTURA
23.TIN ŽULJEVIĆ
3.GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - TRENINZI PONEDJELJAK, UTORAK, PETAK U 20 sati, SRIJEDA I ČETVRTAK U 19 sati - TRENER IVAN (091 512 3660) I TRENERICA ENA (091 595 0482)
1.ANA KOŠUTIĆ
2.DOMINIK DARAŽDI
3.BONO ILIČIĆ
4.MATEJ VILA
5.MAGDALENA KRSTIĆ
6.ENA TADIĆ
7.LUKA ČARAPOVIĆ
8.LUCAS PETERKO
9.JAKOV MIŠETIĆ
10.FRAN LUKIĆ
11.ROKO PERKOVIĆ
12.FILIP STOJANOVIĆ
13.JOSIP KOVAČEVIĆ
14.FILIP PROVČI
15.LAURA OVNIČEVIĆ
16.NIKA MUTIĆ
17.DARIN RAŠIĆ
18.LUKAS STRMEČKI
19.BARBARA TOTER
20.MATEJ BOGDANOVIĆ
21.PATRIK PAJIĆ
21.MATIJA BALENTIĆ
22.MARTA BILIĆ
23.MERI DRINIĆ
24.LUCIJA GICI
25.STEFAN ILIĆ
26.LORENS SAPANJOŠ
27.RITA HORVAT
GRUPA K2 - UTORAK, SUBOTA, NEDJELJA 20 sati - TRENERI BLAŽ (098 348 821) I BRUNO (097 692 9709)
1.IVAN ŠUBARA
2.LUKA ŠUBARA
3.NIKO PUŠIĆ
4.MIHAEL RATKOVČIĆ
5.LOVRO BARTOLOVIĆ
6.NOA MOSLAVAC
7.ANTONIO ZADRO
8.SVEN STRMEČKI
9.GRGUR STRGANAC
10.ESTELA HORVAT
11.JASMIN JAŠAREVIĆ
12.EMA LANG
13.SARA ČUTURAŠ
14.LANA PLAVŠIĆ
15.MARKO MILANOVIĆ
16.LUKA MATEŠIĆ
17.MATEO NOSKOV
18.ENA TADIĆ
19.JOSIP MILANOVIĆ
20.MARIN ŠAKIĆ
21.DINO ROZING
22.ROBERTO HELD
23.PATRIK TRETINJAK
24.HELENA DOBRA
GRUPE TRENERA MLADENA MARIČIĆA I MIHAELA MOČKOVIĆA NASTAVLJAJU PO STARIM RASPOREDIMA, UZ PROMJENU GRUPA ZA POJEDINE PLIVAČE, O ČEMU ĆE IH OBAVIJESTITI TRENERI.
U četvrtak, 24.09.2015. 3. godina Plivačke sportske škole - trener Ivan Koščević, br.mob: 092 326 7711, u 19 sati ima suhi trening na Srednjoškolskom igralištu pod vodstvom trenera Blaža Hušnjaka, br.mob: 098 348 821.
U PONEDJELJAK, 21.09.2015. ZAPOČINJEMO SA TRENINZIMA PO NOVOM-STAROM RASPOREDU.
U NASTAVKU ĆETE PRONAĆI POPISE PLIVAČA ZA POJEDINE GRUPE KAO I TERMINE ZA ISTE.
NAPOMINJEMO DA OVO JOŠ UVIJEK NISU KONAČNI POPISI DJECE.
MOLIMO RODITELJE KOJI NISU PRONAŠLI IME SVOG DJETETA NA POPISU ILI IMAJU UPIT DA SE JAVE TAJNICI NA BROJ TEL. 091 611 2266.
1. GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - SRIJEDA 19 sati, PETAK I NEDJELJA 20 sati - javiti se trenericama Vedrani i Nini
1.MIHAEL BOGNAR
2.MARINO BABIĆ
3.KATJA PERKOVIĆ
4.LOVRO VINKO
5.IVA BOGDANOVIĆ
6.MIA RAJNDL
7.EVA BRAČUN
8.MARIN MOLNAR
9.LARA ČUTURAŠ
10.BUGA VUKIĆ
11.GABRIJEL OVNIČEVIĆ
12.NIKO MIJATOVIĆ
13.ROKO PAVLOV
14.LUKA DEMO
15.NIKA ČUTURA
16.NINA MATIJEVIĆ
17.ŠIMUN LOZANČIĆ
18.LUKA LOZANČIĆ
19.LUKA KJAJIĆ
2.GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - PONEDJELJAK 20 SATI, SRIJEDA I ČETVRTAK 19 SATI
1.BORNA VUKIĆ
2.LAURA HORVAT
3.LUKA SABO
4.DORA POSAVAC
5.LUCIJA SEDIĆ
6.EMA MIKEC
7.JAN BEKIĆ
8.PETAR JOSIĆ
9.EMA KNEŽEVIĆ
10.NIKA MUTIĆ
11.IVOR GAĆE
12.ANTE LIVAJA
13.JURIJ TENKO
14.LUKA ŠARČEVIĆ
15.ANA FILIPOVIĆ
16.SARA FILIPOVIĆ
17.SAMANTA SUŽNJEVIĆ
18.DAVID HEGEDUŠ
19.JOSIP MILANOVIĆ
20.ROKO ŠABIĆ
3.GODINA PLIVAČKE SPORTSKE ŠKOLE - TRENINZI PONEDJELJAK, UTORAK, PETAK U 20 sati, SRIJEDA I ČETVRTAK U 19 sati
1.IVAN BUTIGAN
2.DOMINIK DARAŽDI
3.BONO ILIČIĆ
4.IVAN KOŠUTIĆ
5.FRAN KOVAČIĆ ?
6.LEA KUREPA
7.LEON KUREPA
8.LEON LIŠINSKI
9.FRAN LUKIĆ
10.JAKOV MIŠETIĆ
11.ROKO PERKOVIĆ
12.LUCAS PETERKO
13.KARLO PROKOPEC ?
14.KARLO RAŠTEGORAC
15.LORENS SAPANJOŠ
16.LOVRO STRNAD
17.DENIS STUČKA
18.VUK TODIĆ
19.MATEJ VILA
20.IVOR VUKOVIĆ
21.VEDRAN ZVONARIĆ
22.PETRA HORVAT
23.JOSIP KOVAČEVIĆ
24.MAGDALENA KRSTIĆ
25.LAURA OVNIČEVIĆ
26.MATIJA PAUKOVIĆ
27.BARABARA TOTER
28.LUKA ČARAPOVIĆ
29.ANA KOŠUTIĆ
SVI PLIVAČI KOJI SU TRENIRALI U 2.GODINI I U K2 KOD TRENERA MLADENA PUPIĆA, NA TRENING DOLAZE U UTORAK U 20 SATI pa će biti raspoređeni u već postojeće grupe, ili će ostati u K2.
Grupi K2 se priključuju slijedeći plivači:
1.MARKO MILANOVIĆ
2.LUKA MATEŠIĆ
3.ALEKS ČAPO
4.ŠIME DEMO
5.BRUNO POPOVIĆ
6.ROBERTO OLUJIĆ
7.KARLO KRPAN
8.NIKA PERKOVIĆ
9.LUCIJA VUČEMILOVIĆ-ŠIMUNOVIĆ
GRUPE TRENERA MLADENA MARIČIĆA I MIHAELA MOČKOVIĆA NASTAVLJAJU TRENINGE U SVOJIM STARIM TERMINIMA unutar kojih će ih treneri rasporediti TE IM ODREDITI TERMINE U KOJIMA TREBAJU DOLAZITI.