Srijeda, 03 Srpanj 2024 12:22

Regionalno prvenstvo Hrvatske za kadete i dobne skupine, Vukovar 29. i 30.6.2024.

U Vukovaru se 29.-30.6.2024. godine u velikom bazenu održalo Regionalno PH, Regije 4 na kojem je sudjelovalo 13 klubova sa 149 plivača kategorije kadeta, ml. juniora, juniora i seniora.

Natjecanje je održano iz četiri dijela, po dva u subotu i nedjelju..

Boje PK Osijek je uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića i Mateja Miličića  branilo 20 plivačica i plivača koji su ostvarili izvrsne rezultate te osvojili ukupno 53 medalje od čega 46 pojedinačnih (21 zlato, 13 srebra, 12 bronci) te 7 štafetnih medalja (3 zlata, 2 srebra, 2 bronce). Isplivani su osobni rekordi, dva klupska rekorda te limiti za nadolazeća Prvenstva Hrvatske koja se u srpnju održavaju u Zagrebu.

U ukupnom ekipnom poretku klubova kadeti i kadetkinje su zauzeli uvjerljivo prvo mjesto od 12 klubova.

Plasmani/osvajači medalja:

Teo Janković (2004.), ml. senior:

100 slobodno 1.mjesto  - senior

400 slobodno 2.mjesto   - senior

50 slobodno 3.mjesto  - senior

1500 slobodno 3.mjesto  - senior

Ivor Gaće (2008.),  ml. junior:

400 slobodno (4:17.17) 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 1. mjesto senior – KLUPSKI ML. JUNIORSKI REKORD

100 leptir 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 1. mjesto senior

200 leptir 1. mjesto ml. junior,  1. mjesto junior, 2. mjesto senior

200 slobodno (1:59.32) 1. mjesto ml. junior,  2. mjesto junior, 2. mjesto senior – KLUPSKI ML. JUNIORSKI REKORD

Mia Mihić (2009.), ml. juniorka:

50 leđno 1. mjesto ml. juniorka

800 slobodno 2. mjesto ml. juniorka, 2. mjesto juniorka, 2. mjesto seniorka

400 slobodno 3. mjesto ml. juniorka

100 slobodno 3. mjesto ml. juniorka

Natko Vrbošić (2009.), ml. junior:

200 leđno 2.mjesto ml. junior, 2. mjesto junior, 2. mjesto senior

Buga Vukić (2010.), kadetkinja:

50 prsno 1. mjesto

100 prsno 1. mjesto

100 slobodno 2. mjesto

400 slobodno 3. mjesto

Nikša Galić (2010.), kadet:

200 mješovito 1. mjesto

50 prsno 1. mjesto

100 prsno 1. mjesto

50 leđno 2. mjesto

400 slobodno 3. mjesto

Oton Kocsis (2010.), kadet:

50 leđno 1. mjesto

100 slobodno 1. mjesto

200 mješovito 2. mjesto

50 slobodno 3. mjesto

Petra Kristek (2010.), kadetkinja:

100 slobodno 3. Mjesto

Elena Valenteković (2011.), kadetkinja:

50 slobodno 1. mjesto

50 leđno 1. mjesto

Korina Žigić (2011.), kadetkinja:

400 slobodno 1. mjesto

100 leđno 2. mjesto

50 leđno 3. mjesto

200 mješovito 3. mjesto

Lucija Štulina (2011.), kadetkinja:

50 slobodno 3. mjesto

Štafete:

4x100 slobodno mix:

1.mjesto kadeti i kadetkinje u sastavu  Nikša Galić, Korina Žigić, Elena Valenteković i Oton Kocsis

4x50 slobodno:

1.mjesto kadetkinje u sastavu  Buga Vukić, Petra Kristek, Elena Valenteković i Lucija Štulina

2.mjesto kadeti u sastavu Nikša Galić, Robert Novaković Schussler, Oton Kocsis i Simon Schrempf

4x50 mješovito:

1.mjesto kadetkinje u sastavu Elena Valenteković, Buga Vukić, Korina Žigić i Petra Kristek

2.mjesto kadeti u sastavu Oton Kocsis, Simon Schrempf, Nikša Galić i Robert Novaković Schussler

4x100 mješovito:

3.mjesto kadetkinje u sastavu Gita Lijić, Buga Vukić, Lada Mrganić i Mia Sesar

4x100 slobodno:

3.mjesto seniori u sastavu Natko Vrbošić, Ivor Gaće,Matej Miličić i Teo Janković

 

Bravo!  #samojako #pkosijek

Više u ovoj kategoriji: « 22. Lima kup, Osijek 22.6.2024.