Utorak, 21 Svibanj 2024 08:27

Sova kup 2024, 18.5.2024. Vinkovci

Na bazenu Lenije u Vinkovcima u organizaciji Vinkovačkog plivačkog kluba dana 18.5.2024. održano je natjecanje „Sova kup 2024“ na kojem su sudjelovali natjecatelji trinaest klubova sa 234 plivača. Osim plivačkih klubova iz Hrvatske, nastupali su i klubovi iz Mađarske te Srbije.

Boje PK Osijek branilo je 50 plivačica i plivača.

Osvojeno je ukupno 28 medalja, od toga 24 pojedinačnih (13 zlatnih, 8 srebrnih, 3 brončane) te 3 zlatne i srebrna štafetna medalja.

Osvajači medalja za PK Osijek po kategorijama 

B kategorija

Gita Lijić (2011.)

2.mjesto na 50 leptir

2.mjesto na 100 mješovito

3.mjesto na 50 slobodno

Toni Burazović (2011.):

2.mjesto na 50 prsno

Robert Novaković Schussler (2011.):

2.mjesto na 50 slobodno 

C kategorija

Tin Čizmadija (2012.):

1.mjesto na 50 leđno

1.mjesto na 100 mješovito

1.mjesto na 50 slobodno

Majda Katavić (2012.):

1.mjesto na 50 slobodno

2.mjesto na 50 prsno

Jakov Ćorić (2012.):

1.mjesto na 50 prsno

D kategorija

Lucija Balanže (2013.):

1.mjesto na 50 slobodno

1.mjesto na 50 leđno

1.mjesto na 50 prsno

Bruno Stojanović (2013.):

1.mjesto na 50 leptir

1.mjesto na 100 mješovito

1.mjesto na 50 slobodno

Andrej Jelošek (2013.):

1.mjesto na 50 prsno

1.mjesto na 50 leđno

3.mjesto na 100 mješovito

Jakov Caha (2013.):

2.mjesto na 50 leđno

2.mjesto na 50 prsno

Katja Milanović (2013.):

2.mjesto na 50 prsno

Luka Kapraljević (2013.):

3.mjesto na 50 slobodno

 

Štafete 4x50 slobodno:

1.mjesto u sastavu: Gabrijela Najbauer, Lucija Drenjančević, Ivona Lagator i Majda Katavić– C kategorija

1.mjesto u sastavu:Tena Josipović, Katja Milanović, Julija Ćorić i Lucija Balanže – D kategorija 

1.mjesto u sastavu:  Andrej Jelošek, Luka Kapraljević, Jakov Caha i Bruno Stojanović – D kategorija 

2.mjesto u sastavu: Jakov Ćorić, Juraj Sabljić, Erik Prutki i Tin Čizmadija– C kategorija 

 

Čestitke svima!

#samojako #pkosijek #ZOS

U subotu, 27.4.2024. na Plivalištu Vukovar u 50m bazenu održano je „3. Otvoreno prvenstvo Vukovarsko-srijemske županije u plivanju“ u organizaciji Plivačkog saveza Vukovarsko-srijemske županije. Na natjecanju je  nastupilo oko 300 plivačica i plivača svih kategorija iz 13 plivačkih klubova Srbije, BiH i Hrvatske. PK Osijek je predstavljalo 44 natjecatelja/ica koji su odličnim plivanjem osvojili velik broj medalja, te isplivali osobne rekorde i limite za nastup na Prvenstvu Hrvatske. Isplivana su dva kadetska klupska rekorda. Boje kluba plivači su branili uz vodstvo  trenera: Mateja Miličića, Marka Filipovića i glavnog trenera Mihaela Močkovića.

Naši su plivači osvojili ukupno 32 medalje( 18 zlata, 8 srebra, 6 bronci), od toga 29 pojedinačnih te 3 štafetne medalje.

Uz pojedinačne uspjehe, uspješne su bile i trii štafete PK Osijek u utrci 4×50m mješovito mix koje su osvojile dva zlata te srebro za što su  bile nagrađene peharom i medaljama. Prema najboljem zbroju rezultata Elena Valenteković je osvojila posebnu nagradu.

Osvajači pojedinačnih medalja PK Osijek:

Matej Miličić (1995.)zlato na 50 leptir– kategorija A

Teo Janković (2004.) zlata na 50 prsno, 100 slobodno i 200 mix– kategorija A

Ivor Gaće (2008.) zlata na 50 leđno i 50 slobodno – kategorija C

Lucija Horvat (2009.) zlata na 50 leptir i 50 slobodno – kategorija C

Buga Vukić (2010.) zlato na 50 prsno i srebro na  50 leđno – kategorija D

Nikša Galić (2010.) zlata na 50 prsno (klupski rekord 33.88) i 100 slobodno – kategorija D

Oton Kocsis (2010.) zlato na 50 leđno i bronca 50 slobodno – kategorija D

Elena Valenteković (2011.) zlata na 50 leđno (klupski rekord 34.24) i 50 slobodno,  srebro na 50 leptir – kategorija D, NAJUSPJEŠNIJA PLIVAČICA NATJECANJA (1363 boda)

Korina Žigić (2011.) bronca na 50 leptir – kategorija D

Lucija Štulina (2011.) srebro na 200 mix – kategorija D

Anja Svalina (2011.) bronca na 200 mix – kategorija D

Tin Čizmadija (2012.) zlato na 50 leđno, srebra na 50 slobodno i 50 leptir – kategorija E

Lena Josić (2013.) zlato na 50 prsno, srebro na 50 slobodno  i bronca na 50 leđno – kategorija E

Andrej Jelošek (2013.) bronca na 50 prsno  – kategorija E

Grgur Milanović (2013.) bronca na 200 mix – kategorija E

Šime Jurić (2014.) srebro na 50 prsno – kategorija F

Štafete 4x50 mješovito mix :

1.mjesto u sastavu: Teo Janković, Lucija Horvat, Ivor Gaće i Petra Kristek (kategorija 2A/2B) 2:09.61

1.mjesto u sastavu: Oton Kocsis, Buga Vukić, Nikša Galić i Elena Valenteković (kategorija 2C/2D) 2:09.61

2.mjesto u sastavu: Tin Čizmadija, Šime Jurić, Lena Josić i Tena Josipović (kategorija2 E/2F) 2:46.56

 

Čestitke svima!

Na Bazenskom kompleksu Svetice  u Zagrebu je 13. i 14. travnja Plivački klub Dubrava bio domaćin „19. Festivala plivanja“. Na natjecanju je sudjelovalo 28 plivačkih klubova sa gotovo 500 natjecatelja.

Pod vodstvom  trenera Marka Filipovića i Ane Dukarić  za PK Osijek nastupile su plivačice:  Petra Kristek, Gita Vučak, Mia Sesar, Korina Žigić, Lucija Štulina, Anja Svalina, Majda Katavić, Lena Josić i Lucija Balanže te plivači Toni Burazović, Tin Čizmadija, Jakov Ćorić, Juraj Sabljić, Andrej Jelošek, Luka Kapraljević, i Jakov Caha. Odličnim nastupima isplivani su osobni rekordi i norme za nastup na Kadetskom prvenstvu Hrvatske.

Najuspješnijie su bile Korina Žigić koja je  osvojila broncu te Lena Josić osvajačica zlata, srebra i bronce.

Za istaknuti su i plivači koji su ostali korak do postolja, tj. plasman na 4.mjesto: Petra Kristek na 50 slobodno Gita Vučak 100 leđno, Lena Josić na 50 slobodno, Luka Kapraljević na 200 mix te Andrej Jelošek na 50 i 100 prsno.

Rezultati:

Petra Kristek (2010.):

4.mjesto na 50 slobodno (30.50)

11.mjesto na 200 slobodno (2:29.04)

10.mjesto na 200 mješovito (2:59.75)

10.mjesto na 100 leđno (1:23.79)

Gita Vučak (2010.):

4.mjesto na 100 leđno (1:16.59)

8.mjesto na 200 leptir (2:46.16)

9.mjesto na 100 leptir (1:32.48)

15.mjesto na 100 slobodno (1:12.38)

Mia Sesar (2010.):

7.mjesto na 200 prsno (3:31.90)

11.mjesto na 100 prsno (1:37.88)

13.mjesto na 400 slobodno (5:56.92)

24.mjesto na 200 slobodno (2:47.21)

Korina Žigić (2011.):

3.mjesto na 200 mix (2:44.87)

5.mjesto na 200 leđno (2:41.34)

5.mjesto na 400 slobodno (5:09.84)

7.mjesto na 200 slobodno (2:25.07)

Lucija Štulina (2011.):

5.mjesto na 50 slobodno (31.81)

7.mjesto na 100 slobodno (1:07.35)

9.mjesto na 400 slobodno (5:24.89)

9.mjesto na 200 slobodno (2:29.12)

Anja Svalina (2011.):

10.mjesto na 50 slobodno (33.05)

10.mjesto na 100 prsno (1:32.36)

11.mjesto na 200 prsno (3:13.93)

22.mjesto na 100 slobodno (1:15.96)

Majda Katavić (2012.):

21.mjesto na 200 mix (3:31.36)

33.mjesto na 50 leđno (45.91)

36.mjesto na 100 slobodno (1:26.02)

37.mjesto na 50 slobodno (37.46)

Lena Josić (2013.):

1.mjesto na 200 mješovito (3:01.73)

2.mjesto na 100 leptir (1:26.66)

3.mjesto na 100 slobodno (1:12.57)

4.mjesto na 50 slobodno (32.29)

Lucija Balanže (2013.):

5.mjesto na 100 leptir (1:34.95)

6.mjesto na 50 leptir (37.91)

9.mjesto na 50 prsno (44.85)

10.mjesto na 100 prsno (1:41.40)

Toni Burazović (2011.):

14.mjesto na 200 prsno (3:26.86)

18.mjesto na 100 prsno (1:36.17)

31.mjesto na 200 slobodno (2:47.86)

41.mjesto na 100 slobodno (1:14.19)

Tin Čizmadija (2012.):

5.mjesto na 100 leđno (1:21.18)

6.mjesto na 200 mješovito (3:04.34)

7.mjesto na 50 prsno (43.95)

DQ na 50 leđno (35.96)

Jakov Ćorić (2012.):

10.mjesto na 100 prsno (1:38.96)

12.mjesto na 50 prsno (45.16)

18.mjesto na 100 slobodno (1:18.12)

26.mjesto na 50 slobodno (35.33)

Juraj Sabljić (2012.):

16.mjesto na 50 leptir (41.23)

21.mjesto na 100 slobodno (1:19.82)

28.mjesto na 50 slobodno (35.52)

DQ na 50 leptir (1:43.85)

Andrej Jelošek (2013.):

4.mjesto na 100 prsno (1:41.02)

4.mjesto na 50 prsno (44.53)

5.mjesto na 50 slobodno (34.23)

8.mjesto na 100 slobodno (1:17.97)

Luka Kapraljević (2013.):

4.mjesto na 200 mješovito (3:28.58)

12.mjesto na 100 slobodno (1:18.45)

16.mjesto na 50 slobodno (36.31)

21.mjesto na 50 leđno (44.47)

Jakov Caha (2013.):

12.mjesto na 100 leđno (1:37.75)

15.mjesto na 50 slobodno (36.19)

16.mjesto na 50 prsno (50.02)

20.mjesto na 100 slobodno (1:23.14)

 

Čestitke svima na odličnim rezultatima i isplivanim osobnim rekordima!

#samojako #pkosijek

Ponedjeljak, 08 Travanj 2024 08:41

1. Zlatna Vučedolska golubica, 6.4.2024. Vukovar

Natjecanje "1. Zlatna Vučedolska golubica " je plivačko natjecanje u organizaciji PK Vukovar koje je održano na 50m bazenu u Vukovaru 6.4.2024. Odlične uspjehe su ostvarili naši plivači i plivačice.

Osvojeno je 13 pojedinačnih medalja (5 zlata, 4 srebra, 4 bronce) te tri štafetne medalje (2 zata i srebro).

Mia Mihić (ml. juniorka):

1.mjesto 100 leptir 1:23.23

1.mjesto 400 slobodno 5:33.27

2.mjesto 100 slobodno1:08.69

3.mjesto 100 leđno 1:18.53

Natko Vrbošić (ml. junior):

3.mjesto 100 leđno 1:14.93

Buga Vukić kadetkinja):

1.mjesto 100 prsno 1:21.39

2.mjesto 100slobodno 1:06.24

2.mjesto 200 mix 2:44.32

3.mjesto 100 leptir 1:14.37

Oton Kocsis (kadet):

1.mjesto 100 leđno 1:10.77

Korina Žigić (kadetkinja):

1.mjesto 100 leđno 1:13.80 – KLUPSKI REKORD

3.mjesto 100 slobodno1:06.25

Elena Valenteković (kadetkinja):

2.mjesto 100 leđno 1:14.22

 

ŠTAFETE

4x100 mješovito :

1.mjesto kadetkinje u sastavu: Korina Žigić, Buga Vukić, Elena Valenteković, Lucija Štulina (5:11.08)

2.mjesto mlađi juniori u sastavu: Natko Vrbošić, Simon Schrempf, Ivano Šarac, Oton Kocsis (5:16.47)

4x100 slobodno :

1.mjesto kadetkinje u sastavu: Elena Valenteković, Petra Kristek, Korina Žigić, Buga Vukić (4:31.01)

 

Najuspješnija Kadetkinja natjecanja je Buga Vukić (1831 bod), pobjednica kategorije po zbroju bodova.

Klupski kadetski rekord srušila je Korina Žigić u disciplini 100 leđno (1:13.80)

 

 

Bravo ekipa!

 

#samojako #pkosijek

Četvrtak, 28 Ožujak 2024 08:30

Buga Vukić - dobitnica Trofeja "Kuna"

 
 
Naša BUGA VUKIĆ je dobitnica Trofeja "Kuna" za rezultate ostvarene u 2023. godini.
Trofej se dodjeljuje mladim darovitim sportašima.
Čestitke i njenom treneru Mihaelu Močkoviću.
Ponosni smo na vas! ??
 
Ponedjeljak, 25 Ožujak 2024 12:38

Orion kup, Vukovar 23.3.2024.

"1.Orion kup " plivačko natjecanje u organizaciji PK Orion iz Vinkovaca održano je u Vukovaru na 50m bazenu. Odlične uspjehe su nanizali naši plivači i plivačice.
Elena Valenteković ???
Buga Vukić?? ?
Lena Josić??
Nikša Galić??
Tin Čizmadija???
Leni Caha?
Lucija Balanže???
Katja Milanović?
Jakov Čorić ??
Andrej Jelošek?
Šime Jurić ??
Erik Prutki?
Klara Novokmet?
Julija Čorić?
Bruno Stojanović?
Tena Josipović ?
Anja Svalina?
Jakov Caha ?
Korina Žigić ?
Lada Mrganić?
Neva Vučak?
ŠTAFETA: 6x50 slobodno 1.mjesto? u sastavu Nikša Galić, Lena Josić, Erik Prutki, Tin Čizmadija, Tena Josipović, Elena Valenteković.
AUSTRALIANA ?: pobjednica Elena
Valenteković
 
Klupske kadetske rekorde srušila je Elena Valenteković u disciplinama 50 slobodno (29.09) i 50 leđno (34.49)! Bravo!
 
ČESTITAMO!!!!!!
 
#pkosijek #samojako
Utorak, 19 Ožujak 2024 10:42

Sv. Patrik, Zagreb 16.3.2024.

Na bazenu Utrine u organizaciji Plivačkog kluba Novi Zagreb, 16.-17.3.2024. održan je  Miting sv. Patrika 2024 na kojem su nastupili mlađi natjecatelji.  U vrlo jakoj konkurenciji sudjelovalo je 450 plivačica i plivača iz 25 plivačkih klubova. Plivački klub Osijek pod vodstvom trenera  Marka Filipovića nastupio je sa 13 predstavnika kluba.

Nastupili smo u subotu poslijepodne, kad su plivale dionice od 50 metara  za kategorije (A) 2011., (B) 2012. i (C) 2013.  godište te osvojili 5 medalja i pehar.

Za ukupni plasman bio je potreban najmanji zbroj vremena iz četiri plivačke tehnike (leptir, leđno, prsno i kraul), natječući se za pehar pun bombona koji je organizator dijelio za troje najbržih u svakoj kategoriji. Medalje su se dijelile najboljima u svakoj disciplini i svakoj kategoriji. Natjecanja su na kraju dana završavala utrkom štafeta. Plivačice i plivači su bogatiji za još jedno natjecanje, medaljama i peharima te bogatiji još jednim nezaboravnim iskustvom.

Najveće uspjehe ostvarili su naši Elena Valenteković (2011.), Tin Čizmadija (2012.) i Lena Josić (2013.) koji su uz fantastično otplivane  utrke  osvojili medalje, a Lena i pehar za 2, mjesto u ukupnom poretku.

Rezultati naših članova u top 10:

A kategorija

Elena Valenteković (2011.):

2.mjesto 50m slobodno – 28.60

3.mjesto 50m leđno – 32.28

4.mjesto 50m leptir – 31.59

5.mjesto u ukupnom poretku sa vremenom 2:12.88

 

Lucija Štulina (2011.):

10.mjesto 50m slobodno – 30.83

 

B kategorija

Tin Čizmadija (2012.):

1.mjesto 50m slobodno – 29.66

5.mjesto 50m leđno – 37.04

7.mjesto 50m leptir – 35.21

4.mjesto u ukupnom poretku sa vremenom 2:24.98

 

C kategorija

Lena Josić (2013.):

1.mjesto 50m leptir – 34.40

3.mjesto 50m prsno – 42.34

4.mjesto 50m slobodno – 32.29

5.mjesto 50m leđno – 38.62

2.mjesto u ukupnom poretku sa vremenom 2:27.65 - PEHAR

 

Bruno Stojanović (2013.):

7.mjesto 50m leptir – 38.85

8.mjesto 50m slobodno – 34.87

10.mjesto u ukupnom poretku sa vremenom 2:46.70

 

Andrej Jelošek (2013.):

7.mjesto 50m prsno – 45.08

9.mjesto 50m slobodno -34.90

 

Štafeta:

6.mjesto 6x50m slobodno(Tin Čizmadija, Juraj Sabljić, Majda Katavić, Lena Josić, Bruno Stojanović i Elena Valenteković)- 3:14.89

 

Čestitke svim predstavnicima PK Osijek na ostvarenim rezultatima, kao i njihovim trenerima.

 

Bravo!!

 

#samojako #pkosijek

Utorak, 12 Ožujak 2024 09:56

ARENA open 2024, Zagreb, 9.-10.3.2024.

Na Bazenskom kompleksu Svetice u Zagrebu, u subotu 9. i u nedjelju 10. ožujka 2024. godine Plivački klub "Dubrava" organizirao je međunarodno plivačko natjecanje "ARENA Open 2024". Nastupilo je 56 klubova sa 454 natjecatelja iz Hrvatske, BiH, Austrije, Slovačke i Slovenije.

Nastupi mlađih juniora u kategoriji "C" održani su  u programu jutarnjih kvalifikacija za poredak u mlađe juniorskoj konkurenciji kao i borbu za plasman u finalni program poslijepodne kada se u utrkama "A" i "B" finala odlučivalo o poretku u općoj i juniorskoj kategoriji.

Plivački klub Osijek je nastupio sa 5 predstavnika uz vodstvo glavnog trenera Mihaela Močkovića.

Ostvareni su odlični rezultati,a najveće uspjehe ostvario je ml. junior Ivor Gaće koji je briljantnim nastupima pokupio 6 medalja(4 ml. juniorska zlata i 2 juniorske bronce) te zauzeo 2. mjesto u ukupnom poretku ml. juniora. Postavio je i dva nova ml. juniorska klupska rekorda.

Rezultati PK Osijek:

Ivor Gaće,  mlađi junior

1.mjesto 100 leptir  57.80 (626 bodova)- ml. juniori,  A finale 58.23 (612 bodova)- 3.mjesto juniori - KLUPSKI REKORD

1.mjesto 50 leptir 26.07 (623 boda)- ml. juniori, B finale 25.76 (646 bodova)- 3.mjesto juniori - KLUPSKI REKORD

1.mjesto 100 slobodno 54.33 (641 bod) - ml. juniori,  B finale  odjava 

1.mjesto 200 leptir 2:17.44 (517 bodova)- ml. juniori,  B finale 2:17.90 (512 bodova)

2.ml. junior u ukupnom zbroju bodova 4 discipline (2407 bodova)

Teo Janković, ml. senior

100 slobodno 55.43 (604 boda)

50 slobodno 25.10 (578 bodova)

50 prsno 32.45 (511 bodova)

100 prsno 1:11.75 (498 bodova)

Fran Lukić, ml. senior

400 slobodno 4:25.54 (569 bodova)

800 slobodno 9:21.11 (523 boda)

200 slobodno 2:06.82 (520 bodova)

Sara Filipović, juniorka

50 leđno 32.82 (548 bodova)

50 slobodno 29.66 (504 boda)

100 slobodno 1:05.10 (501 bod)

50 leptir 31.37 (472 boda)

Mia Mihić, mlađa juniorka

50 slobodno 30.66 (456 bodova)

50 leđno 35.38 (437 bodova)

100 slobodno 1:08.75 (425 bodova)

50 leptir 34.88 (343 boda)

 

Bravo!

#samojako #pkosijek

Zadar je od 17. do 18. veljače 2024. bio domaćin Prvenstva Hrvatske kadete. PK Osijek je uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića i Mateja Miličića nastupio sa jedananest predstavnika kojima će ovo uspješno natjecanje ostati u llijepom sjećanju. Na prvenstvu je sudjelovalo 300 plivačica i plivača iz 40 klubova.

Boje Osijeka branili su plivači: Nikša Galić i Oton Kocsis te plivačice: Petra Kristek, Lada Mrganić, Mia Sesar, Anja Svalina, Lucija Štulina, Elena Valenteković, Gita Vučak, Buga Vukić i Korina Žigić.

Natjecanje se održalo iz tri dijela te smo u svakom dijelu pokupili medalje. Odličnim rezultatima osvojeno je ukupno 8 medalja, od toga pet pojedinačnih (3 srebra i 2 bronce) te tri štafetne medalje(2 srebra i broonca). U višeboju osvajamo dva pehara za treće mjesto. Postaviljena su 2  klupska rekorda (Elena na 50 slobodno i 50 leđno) uz mnoštvo osobnih rekorda svih plivača. U ukupnom poretku plasirali smo se na visoko 6. mjesto od 40 klubova.

Prvi dio otvaramo srebrnom štafetom 4x50 slobodno u sastavu: Elena Valenteković, Korina Žigić, Lucija Štulina i Buga Vukić (1:56.56), a uspješna je bila i Elena Valenteković na 50 leđno (31.72) koja osvaja broncu.

U drugom dijelu nastavljamo berbu medalja. Na 50 prsno Buga Vukić osvaja srebro (35.03), a Nikša Galić broncu (33.30). Štafeta 4x50 mješovito osvaja srebro u sastavu: Gita Vučak, Buga Vukić, Elena Valenteković i Petra Kristek (2:11.30).

Treći dio donosi još uspjeha PK Osijek gdje u disciplini 100 prsno srebra osvajaju Buga Vukić (1:15.94) i Nikša Galić (1:13.34). Broncom se okitila štafeta 4x100mix u sastavu: Elena Valenteković, Buga Vukić, Korina Žigić i Petra Kristek (4:48.61).

Za kraj natjecanja imamo poslasticu, odnosno dva osvojena pehara naših višebojaca.

Pehare za treća mjesta u višeboju osvajaju Korina Žigić u leđnom višeboju te Nikša Galić u prsnom višeboju. 

 

Bravo plivači, bravo treneri!

 

Rezultati:  https://www.hrvatski-plivacki-savez.hr/vijesti/prvenstvo-hrvatske-2023-25m

 

#samojako #pkosijek

U Sisku se 3.-4.2.2024. godine u 25m bazenu održalo Regionalno prvenstvo Hrvatske, Regije 4 na kojem je sudjelovalo 13 klubova sa 364 plivača kategorije početnika, ml. kadeta i kadeta.

PK Osijek je uz vodstvo trenera Mihaela Močkovića, Mateja Miličića, Marka Filipovića i trenerice Marije Dobrošević predstavljalo 47 plivačica i plivača koji su ostvarili izvrsne rezultate te osvojili 30 medalja. Od toga je 22 pojedinačne (13 zlatnih, 5 srebrnih, 4 brončane) te 8 štafetnih medalja (3 zlatne, 4 srebrne i 2 brončane).  Isplivani su osobni rekordi, tri klupska rekorda te limiti za nadolazeće Prvenstvo Hrvatske za kadete koje se održava u Zadru 17.-18.2.2024. godine.

Plasmani/osvajači medalja:

Buga Vukić (2010.), kadetkinja:

1.mjesto 50 prsno(36.57)

1.mjesto 100 prsno(1:18.94)

3.mjesto 50 slobodno(29.43)

Nikša Galić (2010.), kadet:

1.mjesto 50 prsno(33.95)

1.mjesto 100 prsno(1:14.61)

2.mjesto 200 mješovito (2:30.44)

Elena Valenteković (2011.), kadetkinja:

1.mjesto 50 leđno (31.94) – KLUPSKI REKORD

1.mjesto 100 slobodno (1:03.21) – KLUPSKI REKORD

1.mjesto 50 slobodno (28.67) – KLUPSKI REKORD

1.mjesto 100 leđno (1:10.86)

2.mjesto 50 leptir (32.01)

Korina Žigić (2011.), kadetkinja:

2.mjesto 400 slobodno (4:58.52)

3.mjesto 100 slobodno (1:05.51)

Tin Čizmadija (2012.),  ml. kadet:

1.mjesto 100 leđno (1:22.62)

1.mjesto 100 slobodno (1:08.89)

1.mjesto 50 leptir (34.74)

1.mjesto 50 slobodno (29.79)

2.mjesto 100 leptir (1:31.74)

Erik Prutki (2014.), početnik:

1.mjesto 25 prsno(24.05)

2.mjesto 25 leđno (22.24)

3.mjesto 25 leptir (21.62)

Leni Caha (2015.), početnik:

3.mjesto 25 leđno (22.57)

Štafete:

4x50 mješovito:

1.mjesto kadetkinje u sastavu  Korina Žigić, Buga Vukić, Elena Valenteković i Lucija Štulina (2:11.51)

2.mjesto mlađi kadeti u sastavu Tin Čizmadija, Jakov Caha, Bruno Stojanović i Luka Kapraljević (2:37.45) 

4x50 slobodno:

1.mjesto kadetkinje u sastavu  Buga Vukić, Korina Žigić, Elena Valenteković i Lucija Štulina (1:58.78)

2.mjesto mlađi kadeti u sastavu Bruno Stojanović, Luka Kapraljević, Jakov Caha i Tin Čizmadija (2:19.03) 

3.mjesto mlađe kadetkinje u sastavu Majda Katavić, Lucija Balanže, Katja Milanović i Lena Josić (2:26.00)

3.mjesto početnice u sastavu Jukija Ćorić, Ina Matuzalen, Michelle Sertić i Tena Josipović (3:08.25)

4x100 slobodno mix:

2.mjesto kadetkinje i kadeti u sastavu Nikša Galić, Elena Valenteković, Toni Burazović i Buga Vukić (4:24.73) 

4x100 mješovito:

2.mjesto kadetkinje u sastavu Korina Žigić, Anja Svalina, Lada Mrganić i Lucija Štulina (5:19.98)

 

Bravo!  #samojako #pkosijek

 

Stranica 1 od 26