Ponedjeljak, 16 Svibanj 2011 00:00

21 medalja na Sisku velikom!

U subotu i nedjelju 14.-15.5.2011. održan je 13. međunarodni miting SISAK 2011 na kojem je u konkurenciji 260 plivača iz 18 klubova Pk”Osijek Žito”predstavljalo 6 plivačica i 3 plivača. Natjecanje je održano u 3 starosne kategorije:

M                                                    Ž

A- 1994-stariji              1995-starije

B- 1995-1996                1996-1997

C- 1997-mlađi              1998-mlađe

Mihaela Lubina, Barbara Prša, Laura Herek, Paula Herek, Nada Sikra, Ivna Tomičić, Filip Vujić, Sven Latinović i Oliver Bijelić nastupili su u 52 utrke te osvojili 21 medalju.

Najuspješniji u kategoriji C bio je Oliver Bijelić koji je osvojio 5 medalja od kojih su 3 bile zlatne. U utrci 100m leptir postavio je i novi rekord mitinga  rezultatom 1:03,18.

B kategoriji najbolji je bio Filip Vujić sa 3 osvojene medalje, dok je u A kategoriji najuspješnija  bila Mihaela Lubina osvojivši  4 medalje.

Natjecanje je ujedno bila i prilika za isplivavanje brojnih limita za Prvenstvo Hrvatske u velikom bazenu, što su plivači jako dobro iskoristili I izborili svoje mjesto na PH u velikom broju disciplina.